Ile zarabia bukmacher a ile my?

Czy zakłady bukmacherskie to dobry sposób na zarabianie pieniędzy online w domu czy pracy?

Wiele osób szuka sposobu na dorobienie sobie do wypłaty. Jeśli poszuka się odpowiedniego miejsca to w internecie można znaleźć listy rzeczy, które można robić dodatkowo po pracy. Jeśli ktoś szuka to na pewno znajdzie sposób na to żeby sobie dorobić.

Wiele z takich osób znajduje artykuły o bukmacherce i stawiają oni pytania: ile zarabia bukmacher czy ile zarabia się na zakładach bukmacherskich. Ten tekst postara się odpowiedzieć na to pytanie i pokaże sposoby na dorobienie sobie do wypłaty.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Zakłady bukmacherskie

Jest to po prostu obstawianie zakładów sportowych. Dla mniej wtajemniczonych chodzi tutaj o to, że na dane spotkanie firma bukmacherska wystawia kurs np. mecz Barcelona – PSG, kurs na zwycięstwo Barcelony to 1,7, a kurs na wygraną PSG to 2,8. Upraszczając, jeśli postawi się 1 zł na zwycięstwo Barcelony to jeśli ona wygra to dostanie się 1,7 zł. W przypadku obstawienia PSG i jej zwycięstwa, klient dostanie 2,8 zł.

Jednak nie jest to tak kolorowe jak się wydaje i trzeba jeszcze doliczyć podatek, ponieważ państwo musi mieć także coś dla siebie. Jednak schemat działania jest taki jak został opisany. Obstawiać można praktycznie każde zdarzenie piłkarskie, koszykarskie, tenisowe itd. Bardzo często można nawet trafić na obstawianie e-sportu, czyli gier wirtualnych.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich

Jest to pytanie dość trudne do jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ zależy jakim kapitałem dana osoba dysponuje na początku swojej przygody, a także ile gra i ile jest w stanie poświęcić. Jednak osoby grające regularnie można zaliczyć do dwóch grup.

1. Granie niskich kursów

Wiele osób decyduje się na granie niskich kursów, ponieważ wierzą firmie bukmacherskiej i jeśli jej się wydaje, że wygra ta drużyna to powinna ona wygrać. Nie jest to oczywiście zawsze prawdą i praktycznie w każdej kolejce zdarzy się niespodzianka i wygra drużyna, która z góry była skazywana na porażkę.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Jednak zagranie na jednym kuponie kilku meczy o niskim kursie spowoduje to, że będzie on ostatecznie wyższy i będzie można wygrać parę złotych. Wracając jeszcze do kursu to w woli wyjaśnienia, kurs z kilku zdarzeń liczy się tak:

kurs za wszystkie zdarzenia= kurs 1 zdarzenia * kurs drugiego zdarzenia * kurs trzeciego zdarzenia * …

Następnie kurs jest mnożony razy stawkę – podatek i z takiego niezbyt skomplikowanego działania wychodzi wygrana.

2. Granie wysokich kursów

Są także takie osoby, które wolą zagrać wyższy kurs. Oczywiście czym dłuższa lista zdarzeń, tym szansa na wygraną maleje, nawet przy małych kursach. Dlatego wiele osób decyduje się na granie wysokich kursów, rzędu 4,5. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli to za 20 zł są oni w stanie wygrać ponad 100 zł. Jednak szukanie zdarzeń z takimi kursami jest dość mozolne i trzeba naprawdę znać się na danej lidze i danym sporcie, żeby znaleźć takie zdarzenie.

Odpowiadając na pytanie ile zarabia się na zakładach bukmacherskich. Jest to uzależnione od wielu czynników. Między innymi od stawek jakimi dana osoba dysponuje, kursów jakie gra, a także ilości spotkań, którą obstawia.

77 ratings
Opinia
100% do 2000 zł + freebet 20 zł
33 ratings
Opinia
100% do 1200 zł + darmowy zakład
23 ratings
Opinia
100% do 3000 zł + darmowy zakład

Ciekawe informacje