Liga mistrzów – prognozy wyników

Liga mistrzów prognozy wyników

Dla każdego piłkarza spełnieniem marzeń z pewnością jest dostanie się do kadry reprezentacji swojego kraju, ale również uczestniczenie jak nie wygranie Ligii Mistrzów. Pokazuje to już na samym początku jak dużym prestiżem cieszą się te rozgrywki.

Prognozy i przewidywania …

Zanim zaczniemy prognozować wyniki meczów w lidze mistrzów warto przybliżyć sobie sam system rozgrywek. Obecnie mówimy o dwóch fazach – grupowa i play off. W pierwszej z nich każdy zespół gra ze sobą dwa razy. To niezwykle ważne informacje dla osób typujących.

REJESTRACJA W SUPERBET + KOD
Ekstra 600 zł na start i proste warunki

 

Jeśli wielki faworyt przegrywa na wyjeździe być może do końca nie będzie parł na bramkę wiedząc, że u siebie jest bardzo silny i spokojnie może liczyć na wygraną. Wszystko zmienia się podczas finału, gdzie dojść mogą tylko dwa zespoły – spotkanie odbywa się na neutralnym boisku i oczywiście rozgrywane jest raz. Zatem możemy być pewni, że piłkarze do ostatniej chwili będą dawać z siebie wszystko.

Jak obstawiać Ligę Mistrzów?

Po zapoznaniu się z systemem rozgrywek łatwiej będzie nam prognozować wyniki. Pewnym jest, że są to tak prestiżowe rozgrywki, że w każdym meczu możemy liczyć na wielkie emocje. Tutaj każdy chce wygrać i przejść dalej. Oczywiście o wiele więcej mamy informacji, kiedy zespoły spotykają się ze sobą po raz drugi. Znamy doskonale wynik i przebieg pierwszego spotkania i doskonale wiemy co musi osiągnąć dany zespół, by móc przejść dalej.

O ile w Lidze Europejskiej niektórzy boją się typować zwycięstwo danej drużyny to w przypadku Ligi Mistrzów już takich obaw jest o wiele mniej. Pewni możemy być tego, że żaden zespół nie odpuści spotkania. Być może niekiedy ciężko będzie o gole, ale już o kartkach warto się zastanowić. Oczywiście nie każdy typer obstawia Ligę Mistrzów. To bardzo medialne spotkania, które niektórzy sobie odpuszczają – bo prognozy wyników na ligę mistrzów po prostu dają mało zarobić…

Zwróćmy uwagę, że niektórzy specjalizują się w danej lidze, a tutaj mamy do czynienia z niemal wszystkimi zespołami europejskimi. Jak typować spotkania Ligii Mistrzów? Z pewnością ostrożnie. Szczególnie jeśli nie znamy dokładnie danej drużyny i jeśli jest to pierwsze spotkanie.

Nasze prognozy …

Sporo typów znajdziesz na www.obstawianie.net lub betan.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje