Obstawianie na remisy

Obstawianie na remisy progresja system

Nawet najlepsze metody obstawiania meczy (w tym i omawiana tu progresja na remisy) nie zastąpią nam zdrowego rozsądku i wiedzy którą musimy mieć, marząc o tym by osiągnąć sukces na zakładach bukmacherskich.

Ale jeśli już mamy troch e wiedzy i potrafimy ogarnąć nasze emocje to potrzebny nam system bukmacherski …

System bukmacherski progresja na remisy

To bardzo prosty system by wygrywać u bukmachera, ale dla osób cierpliwych w typowaniu wyników sportowych oraz na trzymaniu się pewnych kryteriów/zasad, o których mowa poniżej.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Zacznijmy od tego, co nie należy robić w grze w systemie progresja na remisy… Granie na progresje na remisy musi się odbyć wyłącznie na rozrywki ligowe. Nie możemy grać meczów pucharowych ani eliminacyjnych – te rozgrywki rządzą się swoim prawami i w tym wypadku system się nie sprawdza.

Jak wspomnieliśmy wcześniej należy grać wyłącznie mecze ligowe, ale od tej zasady są również dwa małe wyjątki. Unikajmy gry na progresji na remisy na początku sezonu oraz na końcu, ma to związek z tym, że na początku rozrywek drużyny nie są w pełni formy i mogą zdarzyć się różne dziwne wyniki.

W przypadku końca sezonu część drużyn walczy o utrzymanie, a cześć o puchary więc są bardziej zmotywowane w swojej grze, więc prawdopodobieństwo wystąpienia remisu spada.

Kiedy zacząć nim obstawiać?

Najlepiej zacząć grą ten system po 4, 5 po kolejkach i zakończyć go przed taką samą ilością kolejek do końca jakieś ligi. Statystycznie rzecz biorąc dużo remisów pada w naszej Ekstraklasie, więc posłużymy się tym przykładem jako najbardziej miarodajnym i odpowiednim.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Wybieramy drużynę, która jest typowym ligowym średniakiem i z reguły kończy ligę w okolicach 8 miejsca i stawiamy, że zremisuje w najbliższej kolejce, jeśli nasz typ jest trafny, zgarniamy wygraną i wybieramy podobną, ale nową drużynę, która dawno nie zremisowała.

Obstawianie remisów progresja

Remisy w zakładach bukmacherskich są bardzo dobrze opłacane i oscylują zawsze w granicach 3.00. Jeśli nasz nowy typ nie wszedł i nie padł remis w spotkaniu nie możemy się zrażać i stawiamy w następnej kolejce na kolejny remis, do skutku, z każdym razem podwajając naszą stawkę, można to zobrazować na poniższym przykładzie.5+10+20+40+80+160+320=6351 typ to 5 zł, 2 typ 10 zł, 3 typ 20 zł i tak dalej.

Przy założeniu, że trafny okażę się nasz ostatni typ, naszą wygrane możemy obliczyć z prostego rachunku 320 zł * 3.00 = 960 złotych, to daje nam zysk w wysokości 325 zł.

W systemie progresja obstawianie remisów nie można być stratny, jednak trzeba mieć żelazną dyscyplinę, nie zrażać się początkowymi niepowodzeniami oraz jasno określić budżet na ten system, wygrana może przyjść dopiero w 7 typie i za każdym razem trzeba podwajać stawkę.

Jako ciekawostkę możemy podać, ze typowy średniak Ekstraklasy Jagiellonia Białystok na przykład w sezonie 2012/13 zremisowała 13 spotkań na 30 kolejek, czyli 43.33% swoich meczów. System więc jak widać na pewno się opłaca i nasze opinie o nim są od paru lat nie zmienne – WARTO używać system progresja na remisy!

77 ratings
Opinia
100% do 2000 zł + freebet 20 zł
33 ratings
Opinia
100% do 1200 zł + darmowy zakład
23 ratings
Opinia
100% do 3000 zł + darmowy zakład

Ciekawe informacje