Obstawianie na żywo

obstawianie na żywo porady

Obstawianie na żywo, a przed meczem znacząco się od siebie różni. Początkujący gracze najczęściej rezygnują z obstawiania meczy na żywo, ponieważ obawiają się podejmowania zbyt szybkich reakcji.

Faktem jest, że osoby, które obstawiają na żywo głównie bazują tylko na swoim doświadczeniu i obserwacji meczu.

Obstawianie na żywo – czy da się tak zarobić?

Tak. Obserwując mecz na żywo doskonale widzimy w jakiej formie są dani zawodnicy i co dzieje się aktualnie podczas spotkania. To niekiedy o wiele więcej niżeli wcześniejsza analiza. I tak właśnie postępują gracze obstawiający na żywo.

Zupełnie nie przejmują się wcześniejszą analizą. Co więcej – często nie wiedzą kto gra i w jakiej jest do końca formie. Głównie bazują na obserwacji meczu. W tym przypadku dochodzi często obserwacja giełdy czy spadek kursów u azjatyckich bukmacherów online.

Zatem możemy to zaliczyć do zalet typowania na żywo. Nie musimy spędzać tak dużo czasu przeglądając ostatnie pojedynki zawodników czy drużyn. Wystarczy, że zalogujemy się u naszego internetowego bukmachera i zaczniemy przeglądać ofertę na żywo.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

W tym wszystkim należy jeszcze wspomnieć o doświadczeniu. Osoby, które typują od lat doskonale przewidują to co może się wydarzyć w danym meczu. Jeśli kiedykolwiek korzystaliśmy z darmowych typów to z pewnością spotkaliśmy się z takim stwierdzeniem jak „obstawianie na czuja”.

Tak właśnie typują gracze, którzy mają za sobą już niejeden sezon i doskonale czują to co dzieje się w danym spotkaniu.

Jak obstawiać na żywo by wygrywać…

Porównując obstawianie na żywo czy przedmeczowo warto również dodać, że jeśli wybieramy ten pierwszy sposób to często możemy trafić na o wiele wyższe kursy. Jak? Powiedzmy, że chcemy obstawić gol w pierwszej połowie meczu.

Obstawiając mecze na żywo łapiemy niższe kursy. Obserwując mecz na żywo kurs z każdą minutą rośnie. I to właśnie dzięki temu wystarczy nam jeden kupon niżeli kilka o mniejszym kursie. A tak może już wyglądać obstawianie przedmeczowe. Początkujący gracze zakładów bukmacherskich często bez analizy dodają do kuponu wydarzenia o niższym kursie myśląc, że spokojnie mogą liczyć na wygraną.

Doświadczeni gracze stawiają często kupony o wysokich kursach, gdzie znajdują się np. łamaki. Mają również swoje strategie, w których starają się wybierać maksymalnie 3-4 zdarzenia, by całkowity kurs wyniósł co najmniej 2,00-5,00. Warto jednak zaznaczyć, że te poparte są wcześniejszą analizą.

Co jest lepsze?

Tak naprawdę wszystko zależy od nas indywidualnie. Obserwując mecz na żywo co prawda mamy okazję wyłapania wyższych kursów. Wielu graczy nie wytrzymuje jednak emocjonalnie i przez to traci wiele swojej gotówki.

Obstawianie przedmeczowe pozwala nam na spokojnie przemyśleć swój wybór i bez presji czasy spokojnie postawić kupon. Nie szkodzi samemu na sobie wypróbować jednej i drugiej metody obstawiania meczy. Dzięki temu będziemy bogatsi o nowe doświadczenia i wybierzmy dla siebie możliwie najlepszą opcję. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Stąd też nie warto słuchać innych, którzy narzucają nam swoje wybory.

Warto samemu sprawdzić, gdzie czujemy się lepiej i tym samym więcej zarabiamy na zakładach bukmacherskich.

43 ratings
Opinia
100% do 2050 zł za wpłatę
77 ratings
Opinia
100% do 2000 zł + freebet 20 zł
67 ratings
Opinia
100% do 1500 zł + freebet 20 zł
33 ratings
Opinia
100% do 1200 zł + darmowy zakład
23 ratings
Opinia
100% do 3000 zł + darmowy zakład

Gdzie obstawiać mecze?

Na tą chwilę możemy z czystym sumieniem polecić 4 legalnych bukmacherów u których warto mieć konto bukmacherskie do obstawiania meczów!

Są to:

www.efortuna.pl

www.sts.pl

www.lvbet.pl

www.betclic.pl

Ale po kolei …

Decydując się na grę na zakładach bukmacherskich w internecie należy dokładnie zastanowić  się i zrobić rozeznanie przed wyborem odpowiedniego bukmachera online. Ale i tu uwaga – warto mieć kona u kilku bukmacherów bo czasami kursy i oferty promocyjne mogą się znacznie różnić między sobą 😉

Większość bukmacherów proponuje wiele podobnych ofert, stąd wybór może wydawać się stosunkowo trudny. Aby wybrać najlepszego bukmachera online należy szczegółowo przyjrzeć się ofertom. Czasami drobne różnice wśród oferowanych usług mogą wpłynąć na naszą decyzję. Przede wszystkim należy rozeznać się w rankingu firm bukmacherskich.

Jakiego bukmachera wybrać

Swoją decyzję najlepiej oprzeć także na opinii innych użytkowników (pytając ich jakiego bukmachera polecacie) korzystających z usług danej firmy. Renomowane firmy bukmacherskie wzbudzają u gracza duże zaufanie i gwarantują bezproblemowe dokonywanie transakcji, co jest bardzo istotne. Warto również zwrócić uwagę na liczbę zarejestrowanych graczy, od jakiego czasu dana firma bukmacherska oferuje swoje usługi oraz na ilość dostępnych dyscyplin sportowych i materiałów wspomagających typowanie.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Należy również zwrócić uwagę na funkcjonalność i przejrzystość serwisu prowadzonego przez danego bukmachera internetowego, tak aby gracz bez problemu obsługiwał dostępne mu funkcje.

Bukmacherzy w Polsce w „walce” o klienta oferują wszelkiego rodzaju bonusy i udogodnienia. Każde z nich może przynieść nam wiele korzyści, dlatego gracz przed wyborem bukmachera powinien na spokojnie przeanalizować pozytywne aspekty korzystania z usług danej firmy.

Wielu bukmacherów w swoich serwisach internetowych posiada również oferty specjalne dla swoich klientów tak zwane bonusy powitalne. Wśród takich ofert jest m.in możliwość zawierania zakładów w nietypowych i rzadkich dyscyplinach sportowych.

Przemyśl i przeanalizuj

Jak widać do wyboru bukmachera skłania nas wiele czynników, dlatego pamiętajmy, aby ta decyzja była decyzją przemyślaną.

blank

Aby wybrać najlepszego bukmachera internetowego kierujmy się własnymi oczekiwaniami, tak, aby korzystanie z jego usług było dla nas w pełni satysfakcjonujące i dawało nam powody do radości – wygrywając.

 

Dlaczego Fortuna, STS, LVBET i Betclic

Wysoką lokatę w naszym krótkim porównaniach bukmacherów online mają bukmacherzy Fortuna, BETCLIC, LVBET oraz bardzo lubiany przez Polaków STS. Choć ostatnimi czasy ze względu na kursy i promocje zyskują coraz więcej forBET i Milenium.

Czemu zalecamy zwrócić uwagę na powyższych? Za rejestrację u bukmachera nie zapłacimy ani złotóweczki – konto jest zupełnie darmowe, zdoła je założyć każdy kto skończył 18 lat. Po zapisaniu się oraz zalogowaniu do własnego panelu, otwarte będą funkcje kluczowe dla każdego nowego gracza który chce obstawiać mecze przez internet.

Kolejnym ważnym etapem jest zasilenie rachunku gracza (zazwyczaj dostępne są szybkie przelewy jak Skrill czy Dotpay), ażeby być w stanie w pełni korzystać z wszystkich możliwości konta u wybranego bukmachera online.

Przelew można wykonać tradycyjną metodą, przy użyciu konta bankowego bądź karty kredytowej lub wspomnianych szybkich przelewów. Potem trzeba wybrać sferę sportową, zdarzenie i włączyć się do gry czyli obstawiać mecze.

Lista leglanych bukmacherów
Adres, nr licencji Bonus PromoKod
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
600zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

Ciekawe informacje