Betclic

blank
87 ratings
Bonus

Cashback do 550 zł za przegrany zakład

Najlepszy bonus

Multi+

Obstawiaj Obstawiaj
W skrócie

Legalny bukmacher Betclic to cieszący się popularnością duży europejski bukmacher. Aktualnie ponad 9 milionów klientów korzysta z pokaźnej propozycji zakładów wzajemnych Betclic oraz ich najlepszej aplikacji do obstawiania meczy.

Niezależnie od Polski, firma z Francji działa prężnie m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher online prowadzi działania w oparciu o licencji osiągniętej konkretnym państwie aby konsument posiadał pewność, iż obstawianie meczy na stronie www.betclic.pl jest kompletnie zgodne z przepisami prawa w Polsce.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Aplikacja do obstawiania meczy

Bukmacher online gorliwie angażuje się w rozwój aplikacji do obstawianiana telefon. Jednocześnie na Androidzie jak i na iOS aplikacja do obstawiania meczy przynosi odczucie bezproblemowej a użytkowanie jej nie robi właściwie żadnych problemów żadnym klientom, w tym i jednostkom, które rozpoczynają obstawiać mecze on line.

Z pułapu aplikacji do obstawiania meczy posiadamy dostęp do każdych funkcjonalności serwisu który widzimy na ekranie monitora, co wyróżnia Betclic w porównaniu do innych organizacji bukmacherskich istniejących w Polsce. Mając aplikację do obstawiania na telefonie zapewnia to nam ewentualność nie tylko obstawiania meczów, ale i odtwarzania meczy na żywo, najlepszych zdarzeń sportowych.

Bonus powitalny Betclic

Betclic.pl dostarcza Nam dzisiaj najciekawszy bukmacherski bonus powitalny w Kraju w formie – 500 pln cashbacku od początkowego zakładu. Innymi słowy, że jeżeli Twój pierwotny zakład będzie nietrafiony, wtedy na Twoje konto bukmacher zwróci Ci jego stawkę minus 12% taksy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Stąd, by całkowicie zagospodarować bonus powitalny Betclic i dostać zwrot (innymi słowy cashback) środków w wysokości 500 złotych, należy zaryzykować kupon za 568 złotych. Ażeby zrealizować pieniądze bonusowe pozyskane w formie cashbacku, trzeba obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Miłym rozwiązaniem, patrząc od strony typującego, jest opcja Multi+. Ów bukmacher na blankiecie z 4 pojedynkami uiści za Was 50% podatku, a na zakładzie z 5 pojedynkami całość podatku należnego na rzecz Państwa.
Nadto im więcej meczów dołożysz do kuponu, tym bardziej zdołasz wygrać – jak trafisz. Przy więcej niż 12 meczach, bukmacher internetowy dodaje aż 50% do nagrody pieniężnej.

Propozycja zakładów wzajemnych jest niezwykle zasobna. Nie mówiąc o oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najatrakcyjniejsze ligi Europy lub wielkoszlemowe turnieje tenisa, w propozycji przedsiębiorstwa natrafimy także zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe plus mniej popularne w Polsce, jak na przykład dart, baseball, golf snooker lub wyścigi konne.

Ciężko znaleźć dziedzinę, której tenże bukmacher nie trzymałby w ofercie. Nie brak także bukmacherskich zakładów specjalnych i typowo rozrywkowych, na miarę na to kto będzie głową państwa w Polsce po następnych wyborach.

W Kraju i na świecie esport rozwija się bardzo mocno i to widać. Wie o tym i omawiany bukmacher i daje możliwość typowania pojedynków w grach jak Counter Strike, League od Legends lub Dota.
Gracze będą radzi z kursów, albowiem te w porównaniu do innych istniejących na krajowym rynku buków wyglądają na lepsze.

W Betclic da się skorzystać z Cashout, czyli dyspozycji ekspresowego rozliczenia kuponu – przed zamknięciem wszelkich wydarzeń z kuponu. Kwota wygranej będzie właściwie kalkulowana zależnie od ilości zdarzeń pozostających na kuponie i ich kursu.

Betclic sponsorem

Niezwykle porządnie wygląda współpraca z reprezentacją Polski w siatkówce z jaką Betclic ratyfikował umowę.

Bukmacher internetowy jest aktualnie na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest również sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice a także formalnym sponsorem zdobywcy Pucharu i Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk. Wszystko ukazuje, iż natychmiast od samego początku chce bardzo promować się pośród polskich kibiców.

Mecze w Betclic TV

Jak już wtrąciłem Kibice sportu mają opcję obserwowania najważniejszych spotkań jak: mecze NBA, pojedynki Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki oraz wiele największych turniejów tenisa.

Wpłaty oraz wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz poczynić depozyt już od 1 złotówki. Dowolna z procedur finansowych, a zatem podobnie jak przelew, jak i wypłata, są za free. Klient chcący dostarczyć depozyt może użyć platformy Przelewy24, przez to pieniądze migiem znajdą się na koncie w portalu do przyjmowania kuponów. Rzecz jasna, wolno także posłużyć się kartą płatniczą.

Czy polecamy typować w Betclic?

Betclic to licencjonowany bukmacher internetowy, który dostarcza już na starcie niemało fajnych rozwiązań, które z perspektywy typującego zdołają okazać się kluczowe. Walorami będą z pewnością: najlepsza aplikacja do obstawiania meczy na komórkę, solidne kursy tudzież oferta bukmacherska Multi+. Zalecamy a żeby poddać próbie rzeczonego międzynarodowego buka również dla bonusu powitalnego, którego w Polsce na takich regułach nikt nie świadczył do tejże pory.

blank

Cashback do 550 zł za przegrany zakład

Obstawiaj Obstawiaj