O co chodzi z darmowym zakładem Foruny

Co to jest darmowy zakład u buka on-line wie bodaj każdy typujący spotkania.
W Fortunie dla przykładu… Potencjalni typerzy uzyskają wybór zakładów bez ryzyka jednak w nieznacznie odmiennej formie aniżeli to było w minionym roku.
Teraz będą to 3 zakłady bez ryzyka porażki: początkowy do 100 zł, dalszy do 200 zł oraz 300 zł. Sumarycznie dlatego wciąż będzie to 600 zł na początek przy zakładaniu konta obstawiającego.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

600 zł darmowy zakład – jak dostać

Niżej odszukacie opis jak działa propozycja na start Fortuny:

Na okoliczność rejestracji, obstawiający dostaje początkowy zakład bez ryzyka, do 100 zł. W toku 3 dni od założenia konta, Grający powinien zaryzykować początkowy zakład, aby niniejszy kwalifikował się jako „Bez ryzyka”. Wyznaczony zakład, powinien się rozstrzygnąć na przestrzeni 7 dni. Sukces lub refundacja (stawka + taksa) w formie kasy.

Po 3 dniach od otworzenia konta, typer odbiera pozostały aktywny już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 zł. Ażeby z tego zrobić użytek, musi gracz na przestrzeni 3 dni od uzyskania zaryzykować zakład.
Początkowy skreślony zakład po 3 dniach od założenia konta będzie tym bez ryzyka. Podobnie i w tym miejscu posiadamy 7 dni na rozstrzygnięcie. Nagroda lub refundacja (stawka + taksa) w formie kasy.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Po 6 dniach od założenia konta na www.efortuna.pl, typer zdobywa trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 zł. Ażeby go zastosować, każdy klient w trakcie 3 dni (od pozyskania ustawić zakład. Pierwotny zakreślony zakład po 6 dniach od otworzenia konta gracza będzie tym Bez ryzyka – ostatnim z puli na start. Też i tu posiadamy 7 dni na realizację. Nagroda lub oddanie pieniędzy (stawka postawiona + podatek).

Dodatkowo stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl uzyskasz przy otwieraniu konta obstawiającego 20 złotych za kompletną rejestrację.

Ciekawe informacje