Zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego

zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego

Czy można obstawiać zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego? W teorii tak, w praktyce różnie z tym bywa.

Obstawiać mecze możemy na dwa sposoby, pierwszy z nich – w stacjonarnych placówkach, które znajdziemy w każdym mieście lub przez internet.

Jeżeli chodzi o placówki, zawsze pierwsi musimy włożyć swoje pieniądze, żeby cokolwiek wygrać, natomiast w przypadku zakładów bukmacherskich prowadzonych wirtualnie wiele firm bukmacherskich oferuje jakąś kwotę, w zamian za założenie konta na ich portalu.

Wiele osób zada sobie pytanie – jaka to kwota?

To już zależy od firmy, która taką ofertę proponuje, raz będzie to 20 zł, a raz będzie to 100 zł. Brzmi ciekawie i kusząco, prawda? Jednak rzeczywistość jest trochę inna niż by się nam wydawało. Firmy bukmacherskie w Polsce oferujące pieniądze do zakładów bukmacherskich robią to wyłącznie w celach marketingowych i promujących ich firmę – i jak widać bardzo dobrze im to idzie.

A dlaczego w celach marketingowych? Dlatego, bo żeby wypłacić naszą wygraną, sami musimy chociaż raz zasilić nasz wirtualny portfel bukmacherski, kwota również zależy już od wymagań firmy. Niemniej jednak darmowy start może ułatwić młodym bukmacherom początkowe zakłady i pozwolić na uzbieranie sporej sumy. Weźmy dla przykładu ostatnio bardzo głośne FAME MMA – gala MMA internetowych celebrytów, na których również możemy składać zakłady bukmacherskie poprzez firmę LVBET.

Gala, na której kursy są kolosalne, może wydarzyć się wszystko, może wygrać każdy, a na start dostajemy pieniądze za zwykłe założenie konta. Nie mamy nic do stracenia, chociażby wirtualne 20 zł, które otrzymaliśmy, więc załóżmy, że obstawiamy całą kwotę i wygrywamy na kursie 3,50. 70 zł już drogą nie chodzi, prawda?

blank

Obstawianie meczy bez pieniędzy?

Jednak jak każdy wie, potrzeba przy tym trochę szczęścia, bo czasem największy underdog potrafi wszystkich porządnie zaskoczyć, wystarczy, że nasz faworyt z kursem 0,70 będzie w gorszej dyspozycji, lub pokłóci się przed meczem/walką z małżonką i momentalnie popełnia głupie błędy. O tyle o ile zakłady bukmacherskie w przypadku starć 1 na 1 są łatwiejsze do obstawiania, bo dobrze się takich zawodników zna, to trudniej jest w przypadku meczy, gdzie graczy jest dużo więcej.

Piłka nożna – piękny sport, a jakże nieprzewidywalny – i właśnie dlatego tam znajdziemy najwięcej zakładów – od wygranej drużyny, remisu, strzelenia gola przez konkretnego zawodnika, do nawet wtargnięcia kibica na boisko, a w przypadku obstawienia na właśnie takie zdarzenie chociażby darmowych 20 zł, przy odrobinie szczęścia możemy już wygrać dużo więcej niż 70 zł.

Z natury najbardziej dochodowe zakłady bukmacherskie odbywają się podczas mistrzostw piłki nożnej, wtedy mamy najwięcej możliwości obstawiania. Wystarczy tylko być fanem piłki nożnej i mieć pojęcie o drużynach, założyć konto na losowej stronie, która oferuje darmowe pieniądze na start i możemy zacząć zarabiać, bo jeżeli wygramy naprawdę sporą sumę, z chęcią cokolwiek na swój portfel wpłacimy, żeby tylko móc to wypłacić.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Na koniec …

Podsumowując – nie ma nic za darmo (także zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego nie są tu wyjątkiem), zawsze będzie trzeba włożyć chociaż najmniejszą kwotę, ale przy ogromnej wygranej poprzez stronę bukmacherską nie będzie to dla nas najmniejszym problemem i na pewno jest to lepsze rozwiązanie, niż ryzykowanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy przez cały miesiąc pracy w placówkach stacjonarnych.

Zatem młodzi bukmacherzy i Ci, którzy są w tym od lat – do dzieła i powodzenia!

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Ciekawe informacje