LVBET

lvbet-bonus-powitalny freebet
67 ratings
Bonus

100% do 1500 zł + freebet 20 zł

Najlepszy bonus

Bonus powitalny 20 zł bez depozytu!

Obstawiaj Obstawiaj
W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Dotpay, Tpay, Skrill, Przelewy24
  • Oferta bukmacherska: Solidna, ale bez fajerwerków
  • Darmowy zakład: Tak. Za rejestrację 20 zł
  • Minimalny depozyt: Od 10 zł

Pewnie zastanawia Cię kto oferuje freebet bez depozytu czyli gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie i nic nie wpłacać a by można było obstawiać … już odpowiadamy – w LVBET bonus powitalny to bonus bez depozytu!

LV BET – to polski legalny bukmacher

Oferta odgrywała zawsze dużą rolę podczas wyboru bukmachera. Bo rejestrując się tylko i wyłącznie po bonusy powitalne musieliśmy je przecież obrócić, a do tego niezmiernie ważna jest właśnie szeroka oferta. Co możemy o niej powiedzieć w przypadku bukmachera LVBET.PL?

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

To kolejny legalny posiadający licencję Ministerstwa Finansów bukmacher, który głównie chce się skupić na stronie internetowej. Wymagamy oczywiście dużo, ale w tym przypadku należy podkreślić, że jest to niezwykle młody czyli stosunkowo nowy bukmacher.

Pomimo tego już w wielu rankingach bukmacherskich plasuje się w czołówce (podobnie u Nas).  Czy faktycznie pomimo tak krótkiego stażu oferta bukmacherska LVBET.PL jest aż tak dobra?

Skupiając się głównie na graczach internetowych bukmacher musiał od początku zaoferować nam dość szeroką ofertę. Oczywistym jest, że znajdziemy tam najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Znajdziemy także popularne eSporty i wiele innych wydarzeń, które już typowo sportowe nie są. To oczywiście kolejny plus dla bukmachera. Mimo wszystko nie rejestrujemy się u niego, by głównie obstawiać np. wydarzenia polityczne.

LVBET bonus powitalny

Ten stosunkowo nowy polski bukmacher ma jednak ofertę, która zasługuje na pochwałę (i nie chodzi tylko o to że  oferuje LVBET bonus powitalny bez depozytu). Mamy oczywiście nadzieję, że w miarę czasu będzie się ona systematycznie poszerzać.

Jako ciekawostkę można tu również podać fakt, że także inny legalny bukmacher, który wystartował w niemal tym samym czasie ForBet także skupił się głównie na działalności w sieci i również kusi swoich potencjalnych graczy szeroką ofertą i bonusem bez depozytu (ale ograniczonym czasowo – tu zakłady bukmacherskie bez depozytu mamy tylko w określone dni i na określoną okazję).

Z pewnością są oni mocną konkurencją sami dla siebie, ale również dla bukmacherów, którzy są na naszym rynku już od dłuższego czasu. Mówiąc o ofercie warto wspomnieć o innych aspektach, które ściśle są z nią związane. Minimalna stawka na zakład wynosi 1 złotych. Jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla początkujących graczy, którzy liczą każdą złotówkę.

Większości bukmacherów preferuje minimalną stawkę 2 złote. Minimalna wpłata wynosi 10 złotych, natomiast wypłata 25 złotych.

Kursy bukmacherskie LV BET

A co z kursami? Te niestety nie należą już do zalet bukmachera LV BET. Nie są one najniższe, ale z pewnością przeciętne. Marża bukmachera dla niektórych graczy jest jednak nie do zaakceptowania. Jeśli obecnie dotychczas głównie przegrywaliśmy to w tym wypadku może się okazać, że nasze starty będą co najmniej podwójne. Jest to o tyle ważne, że pomimo tego, że LVBET.PL oferuje nam wiele dyscyplin do obstawiania to nadal jest przy nich mało rynków do typowania prócz tych podstawowych.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Jakby tego było mało pamiętajmy także o podatku. W ostateczności wychodzi na to, że tak naprawdę mamy do czynienia z przeciętną ofertą, która wymaga jeszcze wielu poprawek. Wszystko wygląda pięknie przed sprawdzeniem szczegółów i postawieniem swojego pierwszego kuponu. Oczywiście to wszystko byłoby to wybaczenia, biorąc pod uwagę stać bukmachera.

Sami gracze jednak nie mają na to ochoty, ponieważ najważniejsze jest tu typowanie zakładów bukmacherskich i ogrywanie bukmachera. Niestety LB BET szybko limituje dobrych graczy przez co doświadczenie typerzy po krótkim czasie nie mają ochoty się tutaj logować. Bukmacher LVBET ofertą skierowany jest głównie do graczy rekreacyjnych którzy zazwyczaj na starcie by na przykład taki LVBET bonus powitalny oferował w formie freebetu.

Live streaming LVBET

LVBET cały czas poprawia swą propozycję bukmacherską – tym razem o live streaming zdarzeń sportowych. Uruchomienie nowej witryny w sieci (dla przypomnienia funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) pozwoliło na sekwencję perspektywy zarówno dla nas, jak i dla obstawiających.

Bezustannie staramy się korzystać z przestrzeni do wdrażania wszelakich nowości i usprawnień, przykładem były ostatnio wprowadzone zakładki esportowe w odsłonie na komórkę.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Choć esport od pewnego czasu stanowi ważna z osi rozwoju LVBET, to nie skupiamy się wyłącznie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw wnioskom też owych klientów, którzy wolą tradycyjne dyscypliny. Nie bez przyczyny dla tych użytkowników pojawiła się kolejna nowiutka funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Dodanie streamingu wydarzeń sportowych to kolejny krok w zakresie praktycznie jak największego otwarcia się na naszych typerów.
Na dziś modyfikujemy lokalną działalność, wychodzimy naprzeciw śmiałym nurtom oraz wdrażamy nowinki techniczne możliwości świadczone przez nowe media, w ten sposób aby LVBET.PL przez cały czas powiększał swą aktywność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Dotychczas streamy (bowiem tak potocznie nazywana jest opcja oglądania meczów live) z najciekawszych wydarzeń jakie można obstawiać stosowane były tylko w wypadku esportu. Teraz to się zmieni.

Z tego powodu chcemy uatrakcyjnić polskim graczom okres spędzony na portalu LVBET.PL. Dzięki temu będą mogli na żywo obserwować dowolne mniejsze zdarzenia sportowe dostępne w naszej propozycji bukmacherskiej.

Wśród nich obejrzymy mecze m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Później oferta streamingowa będzie poszerzana o kolejne zdarzenia czy dziedziny sportu.

Esport i LVBET

Zakłady wzajemne na Esport to bardzo dobry sposób na wygrywanie u buka online – pod warunkiem iż choćby trochę mamy o tym wiedzę.
Naturalnie obszerna część bukmacherów w Polsce oferuje zakłady bukmacherskie na Esport, a w tej grupie jest również LVBET.

Jaki niedawno włączył na własnej stronie specjalną zakładkę esportową z znaczną ofertą kursów live oraz możliwością oglądania meczy w trakcie gdy trwają. Aktualnie obstawiający mogą robić użytek z rzeczonej zakładki na swych komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Esport mobile

Obserwowanie a także obstawianie esportu na mobile nigdy nie było szybsze. Teraz dodatkowa zakładka esport dostępna jest w wyrazistym miejscu – na dedykowanej graczom podstronie. Włączenie rzeczonej funkcjonalności w znacznym stopniu obetnie czas niezbędny na postawienie kuponu oraz uprości odszukanie interesujących wydarzeń w najmocniej fajnych grach.

Kolejnym etapem zmian w kategorii mobile LVBET było wdrożenie odtwarzania streamów z rozmaitych wydarzeń live w ramach meczy eSportowych. Do dziś dnia dostępne były one wyłącznie w odsłonie na laptopy LV BET, w tym momencie najważniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends a także wiele kolejnych będzie można odtwarzać również na ekranach telefonów tudzież padów.

Esport – prężny rozwój

LVBET raz po raz mocniej rozwija się na esport, teraz wykonujemy to z znaczną dynamiką. Cały czas chcemy się polepszać w tym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w odsłonie na komórkę jest tego adekwatnym przykładem.

Rozwijamy nie wyłącznie własny produkt, lecz też poszerzamy swoją aktywność na nowych sektorach, do których na pewno możemy zaliczyć esport – stwierdziła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

lvbet-bonus-powitalny freebet

100% do 1500 zł + freebet 20 zł

Obstawiaj Obstawiaj