Wyzwanie Fortuny – zawalcz o 1 000 000 zł

Gdy patrzysz na zestaw spotkań Mundialu i masz świadomość, że nadal na długo przed zaczęciem MŚ jesteś w stanie przewidzieć która drużyna wyjdzie z grupy, która drużyna zmierzy się w ćwierćfinale, a która drużyna zdobędzie mistrzostwo świata w piłce nożnej?

Sprawdź się jako gracz i stań do bitwy o 1 000 000 ZŁ za poprawne wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata w Katarze. Napomknięta sumka zostanie rozdysponowana proporcjonalnie przez liczbę wszelkich graczy, którzy należycie wytypowali wszystkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej, wraz z ostatecznym wynikiem meczu finałowego.

Dodatkowo, w toku konkursu „Wyzwanie Fortuny, zostanie zrealizowany ranking użytkowników, w którym typujący mają okazję zdobyć premię w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, jakich zasób ma wartość powyżej 100 000 PLN. 50 graczy z największą ilością punktów otrzyma nagrodę. Wysokość gratyfikacji będzie zależała, od miejsca, jakie koniec końców zajmie obstawiający.

Wyzwanie Fortuny – warunki

Termin: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W czasie dostępności konkursu powinno się mieć konto i zalogować się na na portalu www.efortuna.pl, albo poprzez apkę mobilną i uzupełnić „drabinkę” meczową dotycząca pojedynczych poziomów w ramach Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze (u dołu wypatrzysz szczegółową instrukcję, w jaki sposób sukcesywnie dobrze wysłać akces ze swoją drabinką).

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Gratyfikację nadrzędną w Quizie to pula 1 000 000 PLN rozdysponowana proporcjonalnie do ilości wszelkich graczy, którzy porządnie wybrali wszystkie poziomy Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze, w pełni z ostatecznym wynikiem meczu w finale MŚ 2022.

Szansa obstawienia mistrzostw będzie dostępna, gdy zalogujesz się na swoje konto grającego na www.efortuna.pl.

Turniej jest bezpłatny to znaczy iż nie wymaga przelewać gotówki a nawet układać kuponu.

Istotna wiadomość! Przemyśl skutecznie konstrukcję autorskiej drabinki. Masz raptem 1 możliwość.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje