Mundial 2022 – powołania

Nadciąga sporymi krokami Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać kompletną listę powołań na owy turniej. Kto pozyska własną okazję, a kto będzie musiał obyć się smakiem? Jako pierwszy legalnie działający bukmacher na polskim rynku akcentujemy ofertę zakładów wzajemnych na powołania na Mundial 2022!

Co najważniejsze – zakłady jest dozwolone ze sobą spinać! Utworzony w owy sposób kupon można bez skrępowania potraktować jak własne własne „Fantasy Mundial” 😉 Niżej parę przykrótkich opisów.

Wyznaczenie Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w ubiegłych kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz większych pochwał w światowej piłce. Młody Polak udowadnia swój wysoki pułap i daje Czesławowi Michniewiczowi coraz multum argumentów, ażeby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu i Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Lub golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na owy moment wydaje się owo bardzo ewentualne!

Wyznaczenie Rafała Gikiewicza – 6.50
Bieżąco w polskiej kadrze nie posiada bodajże bardziej emocjonującej „sagi powołaniowej”, niż owa z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień pojawiający się w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką jakość, choć do aktualnej czas nie była ona wystarczająca, tak aby wystąpić w narodowych barwach. Lub coś dalej może się zmienić? Dla sympatyków wielkich kursów jest owo zdecydowanie propozycja warta próby!

Wyznaczenie Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony obrony wydaje się być jedną z najwyższych bolączek polskiej kadr. Lecz Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jednego z nominalnych prawych obrońców, owo hipotetycznie selekcjoner chciałby w obwodzie mieć choć jednego zawodnika występującego na aktualnej pozycji na co dzień. Lub będzie owo szansa dla Tymoteusza Puchacza?

REJESTRACJA W SUPERBET + KOD
Ekstra 600 zł na start i proste warunki

 

Wyznaczenie Kamila Grosickiego – 1.70
Jakkolwiek według multum person „Grosik” posiada już najciekawsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z najbardziej doświadczonych zawodników polskiej kadry, który z pewnością posiada duża wpływ na morale teamu. Lub owe sprawy pokażą się wyznaczające i selekcjoner zabierze do Kataru gracza Pogoni Szczecin?

Wyznaczenia na MŚowo oczywiście temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, dlatego niebywale stymulujemy do poinformowania własnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kuponik stworzony z powołań może być nie wyłącznie wielką zabawą, lecz i okazją na sukces dla tych, jacy najlepiej rozszyfrują naszego trenera 🙂

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje