Super Game w Superbet – nowe promocje

Obstawianie Ekstraklasy zdoła dać porządny zarobek – o ile wiemy jak obstawiać te pojedynki u bukmachera. Nadto sporadycznie legalni bukmacherzy online oferują darmowe zakłady na spotkania Ekstraklasy, przez co możemy ekstra zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak dokładnie jest dzisiaj – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Z uwagi na start Ekstraklasy wspomniany legalny bukmacher internetowy ruszył z kolejną kampanią dla nowo rejestrujących się użytkowników zakładów piłkarskich (planują wrzucać do internetu takie akcje promocyjne co siedem dni).
A my obstawiający tylko na tym skorzystamy.

REJESTRACJA W SUPERBET + KOD
Ekstra 600 zł na start i proste warunki

 

Premia na mecze w Ekstraklasie

Niezależnie od bonusu na początek jakikolwiek z nowych graczy, który dokona rejestracji między 29.01 a 31.01 otrzyma dodatkowy dodatek.

Ważne! Omawiana oferta prawdopodobnie będzie co pewien czas prolongowana.

Podstawowe warunki akcji promocyjnej Superbet

1) Gdy użytkownik przetransferuje minimum 50 zł oraz zagra 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie dodatkowo obok oferty przy rejestracji, dodatek w wysokości 50 zł,

2)Gdy użytkownik przetransferuje min 100 zł oraz zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie dodatkowo obok oferty przy rejestracji, dodatek w wysokości 100 zł.

3) Gdy użytkownik przetransferuje min 150 zł oraz zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie dodatkowo obok oferty przy rejestracji, dodatek w wysokości 150 zł.

Szczegóły tejże promocji znajdziecie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

Do tego wystartowali oni dodatkowo z nowiuteńką pulą Super Game. Całkowita pula do zdobycia to 100 000 złotych więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje