Ustrzel Freebet u buka

Super freebet u jednego bukmachera na 2023 rok nadchodzi!

Jak rozpoczynać Nowy Rok 2023 to z Premier League oraz freebetem! Legalny bukmacher internetowy Fuksiarz.pl sporządził promocję dla typujących Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w jakiej będzie można zgarnąć freebety o kwocie zależnej od ilości goli strzelonych w nadciągającej serii meczów Ligi angielskiej! Propozycja z freebet’em rozpocznie się po 1 stycznia.

Więc jeśli nie posiadasz konta do typowania meczy na stronie www.fuksiarz.pl to nuże masz powód by je w tym miejscu otworzyć.

Ażeby wziąć akces w promocji powinno się wejść na podstronę „DOŁĄCZ” na stronie akcji, przetransferować 50 pln i sklecić przedmeczowy kuponik AKO z min. 3 zdarzeniami oraz kursem totalnym 3.00 bądź większym, zawierający wyłącznie zdarzenia z zakładów piłkarskich na Premier League. Zakłady zakwalifikowane do promocji wolno składać do 2 stycznia 18:29. Jeśli kuponik będzie adekwatny, obstawiający osiągnie freebet zależny od liczby goli strzelonych w 19. kolejce Ligi angielskiej:

1-15 bramek: 20 zł freebet
16-25 bramek: 30 zł freebet
26-35 bramek: 40 zł freebet
36+ bramek: 50 zł freebet

W tejże akcji promocyjnej na www.fuksiarz.pl wolno zaryzykować nielimitowaną liczbę zakładów, jednakże tylko początkowy trafiony kupon spełniający zasady oferty, zostanie brany pod uwagę w toku przyznawania freebetów.

Ciekawe informacje