Superbet i SuperGame – co i jak

Legalny bukmacher online Superbet odpalił kolejną odsłonę w całości darmowej gry SuperGame.
Odsłona pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zwyciężenia co tydzień minimum 50 000 pln, a wielkość ta może z dowolną serią powiększać się o nastepne 25 000 pln. Wystarczy porządnie odgadnąć dokładne rezultaty spotkań Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 polskiego rynku zakładów bukmacherskich w klasie rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, które nie wymagają depozytu, bądź zaryzykowania stawki. Typer nie ponosi stąd ani grama ryzyka związanego z otwarciem konta u buka, ma za to możność zwyciężenia olbrzymiej kasy oraz umożliwioną doskonałą rozrywkę.

REJESTRACJA W SUPERBET + KOD
Ekstra 600 zł na start i proste warunki

 

Na czym polega Supergame Superbetu?

Nowa konwencja to gra kumulacyjna, gdzie brak nadrzędnej nagrody w pewnej kolejce będzie wzmacniał ekscytacje w kolejnej! W poprzedniej serii Super Game padła najwyższa dotychczas wygrana – jeden grający zyskał 40 000 zł w gotówce.
Tak ogromna kwota była dokładnie rezultatem kumulacji związanej z brakiem rozstrzygnięcia w uprzedniej kolejce. Zwycięzców nie było, albowiem rozgrywka Brazylia vs Argentyna został przerwany tudzież nierozstrzygnięty.
W nowiutkim Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy istotnie potężne nagrody w tejże zupełnie darmowej rozgrywce, będą w dużym stopniu częstszym zjawiskiem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w grach free to play sprezentował typerom zapisanym w swoim portalu premie na ogólną sumę blisko 8 milionów zł! Między innymi te akcje powodują trwałe uzyskiwanie przez spółkę nowych, zadowolonych grających plus pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Skądże wobec tego metamorfoza głównego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy stagnacji i non stop usprawniamy nasze rozwiązania. Akumulowanie nagród w zestawieniu z obstawianiem meczów dla zabawy „najlepszej ligi na ziemi” winno jeszcze mocniej elektryzować użytkowników, którzy raz za razem regularniej preferują naszą ofertę. Ujawnię też, iż nieregularnie do puli nagród wchodzić będą niezwykle atrakcyjne wygrane rzeczowe. W tej chwili jest to jednakże niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to prawdopodobnie dobre powiązanie także zważywszy na ciekawą ofertę sztampowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Wypróbuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” oferuje zakłady na najwyższą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na jakikolwiek pojedynek Ekstraklasy otwarta jest również obszerna oferta SuperBets, innymi słowy kilka zakładów w ramach pewnego wydarzenia. Entuzjastów zakładów na żywo zaintryguje zapewne bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Kolejna odsłona rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl a także w najlepszej w Kraju aplikacji na telefon Superbet.

Bezpłatne typy na Ekstraklasę znajdziesz w portalu obstawianie.net

REJESTRACJA W SUPERBET + KOD
Ekstra 600 zł na start i proste warunki

 

Ciekawe informacje