Fortuna

Fortuna cashback bonus
77 ratings
Bonus

100% do 2000 zł + freebet 20 zł

Najlepszy bonus

Bonus bez depozytu + cashback 210 zł

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Tpay, Skrill, Neteller, Dotpay, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana, kursy - wysokie, FortunaTV
  • Darmowy zakład: Bonus bez depozytu (w pkt) + darmowy zakład bez ryzyka
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiaj Obstawiaj

Wybór bukmachera to niezwykle ważna kwestia. A oferta Fortuna cashback 210 złotych to jedna z lepszych propozycji na dziś!

Do tego bonus bez depozytu i bonus 2000 zł za wpłatę i mamy super promocje bukmacherskie!

Co do wyboru bukmachera…

Na szczęście nie podpisujemy z nimi kontraktu na wyłączność, dzięki czemu możemy rejestrować swoje konta u wielu z nich (tutaj nie ma ograniczeń i można mieć konto u każdego bukmachera). Z resztą osoby, które grają surebety nie wyobrażają sobie by mogło być inaczej i starają się obserwować kursy bukmacherskie u kilku bukmacherów naraz.

Podczas wyboru bukmachera, gdy zastanawiamy się Fortuna czy STS albo LVBET czy Totolotek – kierujemy się wieloma czynnikami. Poświęcamy sporo czasu na poczytanie komentarzy graczy, którzy już mieli okazję korzystania z usług danego bukmachera.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Jak to wygląda na przykład w przypadku legalnego bukmachera Fortuna?

Opinie o bukmacherze Fortuna

To legalny bukmacher, który działa na naszym rynku już dobre kilka lat. To sprawia, że nie trudno znaleźć komentarze na jego temat. Opinie o bukmacherze Fortuna są zróżnicowane. Nie jest w tym jednak nic dziwnego, ponieważ każdy z nich ma swoje wady i zalety. Gracze mają jednak tą tendencję, że podczas wypisywania swojej opinii raczej krytykują niżeli chwalą – na co warto zwrócić uwagę.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Same komentarze czy opinie nie zawsze są w pełni obiektywne co należy zawsze mieć na uwadze. Zacznijmy może od tego co ogólnie gracze chwalą u tego legalnego bukmachera internetowego. Jest to z pewnością charakterystyczna strona internetowa, która jest przejrzysta. Do tego dochodzi naprawdę konkurencyjny bonus powitalny w formie Fortuna cashback i możliwość obstawiania na żywo a co więcej możemy mecze oglądać w aplikacji mobilnej i na ekranie komputera. Jednak w Internecie znajdziemy również mniej przychylne opinie o Fortunie. Kursy i oferta to główne tematy.

Fortuna cashback

I tu już mamy przykład na to, że niektóre komentarze będą nieaktualne, ponieważ ów legalny bukmacher rozszerza swoją ofertę (nie tylko wprowadzając Fortuna cashback ale i bonus bez depozytu.

Nie oznacza to, że nadal brakuje kilka propozycji. Cały czas, aż niemal do znudzenia możemy czytać także o niskich kursach. Faktycznie każdy z nas chce w ten sposób zarabiać. A niskie kursy powodują, że po kilkunastu typach robi się spora różnica. Chodzi zatem głównie o nasze finanse. Dlatego też trzeba się dobrze nakombinować by zarabiać sporo na zakładach bukmacherskich.

Same komentarze nie za wiele pomogą nam w ostatecznej decyzji. Najlepiej będzie po prostu założyć konto tutaj i zacząć obstawiać.

Fortuna czy STS

Należy dodać, że bukmacherzy nie śpią i cały czas ulepszają swoje usługi, by pozyskiwać nowych graczy. I ten legalnie działający bukmacher nie zamierza zostawać w tyle bo konkurencja jak STS nie śpi i cały czas stara się utrzymać dominującą pozycję na polskim rynku bukmacherskim.

Fortuna nie pozostaje bierna i aktywnie sprawdza co dzieje się na rynku oferując Fortuna cashback oraz bonus bez depozytu. A trzeba przyznać, że teraz dzieje się naprawdę sporo (jak choćby oferta STS – bonus bez depozytu czy 1200 zł w bonusie powitalnym za pierwszą wpłatę). Biorąc pod uwagę, że teraz będą mogli działać tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy to przedstawiany tutaj bukmacher ma sporo pracy ale mamy wrażenie że da radę bo jest zdeterminowany by przegonić STS.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo

Co do samych opinii musimy brać na nie pewne rezerwy. To jedynie utwierdza w przekonaniu, że najlepiej jest samemu sprawdzić jak działa bukmacher Fortuna. Najważniejsze jest jednak to, że jest to sprawdzona marka i nie musimy obawiać się o swoje pieniądze i wypłacalność bukmachera, tym bardziej, że jest on notowany na warszawskiej GPW.

Obstawiaj KSW z Fortuną

Fortuna i Federacja KSW (organizacja MMA), zainicjowały kooperację. A to oznacza zakłady bukmacherskie na walki KSW w Fortunie.
Podpisany 2-letni kontrakt zawiera wszystkie pojedynki w klatce KSW założone na 2020 i 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach prowadzonych przez Federację KSW.

Bukmacher online stworzył dla fanatyków MMA spore bonusy, konkursy a także zakłady nadzwyczajne, które wyszukacie na stronie www.efortuna.pl

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Ciągłe rozszerzanie partnerstw w biznesie jest dla nas kluczowe w rozroście nie jedynie samej Federacji KSW, lecz i całej dyscypliny sportowej. Ogromnie się cieszę, iż do grona sojuszników dołączył lider zakładów wzajemnych w Polsce, jaki będzie nam asystować nie jedynie na rynku lokalnym, lecz także przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Bardzo cieszę się z podjętej kooperacji a także mam nadzieję, iż doda ona obu organizacjom dużo satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, boss Federacji KSW.

Parafowanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od długiego okresu śledzimy istotny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana oraz niezwykle szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, stąd ufamy, iż za sprawą tej kooperacji Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla wszelkich wielbicieli MMA oraz dotrze do coraz to liczniejszej gromady ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez Organizację KSW.

Już dzisiaj oferujemy najwyższą liczbę zakładów prematch oraz live w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, iż zacząwszy od KSW 54 nasza działalność produktowa oraz marketingowa będzie nadal bardziej intensywna. – powiedział Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie plus jedna z w najwyższym stopniu popularnych na świecie. To obecnie także wtóre obok Tour de Pologne krajowe przedsięwzięcie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na ostatnich 52 galach zrealizowanych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii walczyło ponad 300 zawodników.
KSW od 16 lat tworzy historię europejskiego MMA, przygotowując w najwyższym stopniu rozpoznawalne gale MMA w Europie. Jednostka rozpowszechnia tą dziedzinę plus kształtuje jej sportowe sławy.

Ostatnimi czasy Organizacja święci doniosłe sukcesy: zrealizowała na przykład drugą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo nadzwyczajne gale za granicą – w Irlandii, Chorwacji czy Anglii.

Fortuna cashback bonus

100% do 2000 zł + freebet 20 zł