Betfan

blank
23 ratings
Bonus

100% do 3000 zł + darmowy zakład

Najlepszy bonus

100 zł darmowy zakład na start

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Przelew24, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana (dział Rozrywka) + wysokie kursy
  • Darmowy zakład: 100 zł na start bez ryzyka przegranej
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiaj Obstawiaj

Bonusy Betfan to doskonały sposób na darmowa kasę na grę u bukmachera! Tu łatwo idzie pozyskać nawet 3000 zł na zakłady bukmacherskie na start! To największy obecnie bonus powitalny dla nowych graczy, jaki można spożytkować na stronie www.betfan.pl

Wszystkie bonusy Betfan jakie zdobywamy po rejestracji to 3 dodatki od wpłaty (brak dotychczas bonusu bez wpłaty – co z pewnością zmartwi typowych łowców bonusów u bukmacherów).

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Kod promocyjny BetFan – nie potrzebny

Bonus powitalny od pierwotnego depozytu: 10% do 150 złotych.
Premia od drugiego depozytu: 8% do 100 złotych.
Premia od trzeciego depozytu: 5% do 50 złotych.

Za pierwszy depozyt w wielkości 1500 złotych otrzymasz 150 złotych!
Przy wtórym depozycie w wielkości 1250 zgarniesz 100 złotych, a przelewając 1000 złotych za trzecim razem zdobędziesz na rachunek gracza dodatek 50 złotych. Oczywiście da się i można przelać mniej 😉 Zachowywać pamięć powinno się tylko że minimalny depozyt to 20 złotych.

By zrealizować bonusy Betfan skutecznie trzeba ustawić min. 2 kuponiki AKO z kursem min 2.0. Wielkość dodatku musi zostać obrócona 5 razy na AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem 1.2 i kursie zupełnym min. 2.0.

Czy przedstawiony bonus na start za założenie konta to coś ekstra?

Gdy chodzi o sumkę bezsprzecznie tak, ale warunki nie są szczególne. Jednakże jeżeli jesteś autentycznym typerem a nie poszukiwaczem bonusów bukmacherskich na start i obstawiasz, transferujesz do buków pieniądze na obstawianie meczów to pozyskasz bonus oraz go obrócisz, buk podwyższy Twoją nagrodę x 10. I tu pierwsza wpłata do bukmachera może wynieść nawet 1500 zł, druga 1000 zł, a trzecia 500 zł.

Czy polecamy?

Na sto procent tak! Jest to super bukmacher wirtualny i na początku będzie pewno pragnął Nas zdopingować nie wyłącznie bonusami startowymi lecz i znacznymi kursami bukmacherskimi na mecze.

Jeżeli nie mamy tam jeszcze konta grającego to wstąp na www.betfan.pl i aktywuj kod promocyjny BETFan i odbierz nawet 3100 złotych w dodatkach za rejestrację oraz wpłatę.

betfan-bonus-na-start

 

BONUS BEZ DEPOZYTU

Jak prawie każdy nowy obstawiający tak i my wypatrujemy że niebawem na stronce www.betfan.pl zobaczymy bonus bez wpłaty – w tej chwili jednakże omawiany legalnie działający bukmacher wirtualny nie ma takiej akcji promocyjnej bukmacherskiej w planach – choć tego nie wyklucza. Na tą chwilę możemy zrobić użytek z bonusu za depozyt w wielkości 3000 zł (w tym miejscu uzyskasz kod promocyjny).

Kod promocyjny u legalnych buków

Najczęściej (tak jak to ma miejsce w wypadku www.lvbet.pl czy www.sts.pl) kod bonusu BetFan nie jest Ci niezbędny gdyż natychmiast po wejściu na witrynę www.betfan.pl kod promocyjny zostanie automatycznie przypisany po początkowej wpłacie na konto obstawiającego.

Odmiennie jest na przykład w serwisie internetowym www.efortuna.pl – gdzie wpisując hasło VIPKOD uzyskasz nie 200 zł w formie gratisowego zakładu a 210 złotych. Tu jak spostrzegacie kod promocyjny ma znaczenie o czym warto pomnieć w czasie jak zakładamy konto do zawierania zakładów wzajemnych w Fortunie.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Warunki bonusu

Promocja BONUS EXTRA SIANO działa tak że typujący pozyskuje bonus o 100% większy niż ich przelew. Ażeby dodatek stał się autentyczną nagrodą, jaką będzie się dało wypłacić musimy przeprowadzić trzy etapy:

1. Przelać na konto typującego kapitał
Żeby dostać bonus, minimalna kwota przelewu winna być równa 10 złotych. Po przelewie otrzymasz dodatek, który będzie równy depozytowi (wzorcowo: jak przelejesz 500 zł, zdobędziesz 500 zł bonusu).

2. Odblokować bonus
Dodatek jest dostępny po 1x obrocie depozytem z min. kursem 2.0.

3. Przelać środki na saldo nadrzędne
By przenieść gotówkę z konta promocyjnego na saldo główne musisz po trzykroć obstawić bonusem, posiadając na kuponie co najmniej 2 wydarzenia z kursem każdego z nich równym minimum 1.45.

 

Zakłady bukmacherskie bez podatku

W podobny sposób jak na www.totolotek.pl także i na www.betfan.pl możemy obstawiać mecze bez podatku – innymi słowy zdobywamy 14% więcej o ile nasz kuponik z co najmniej 2 pojedynkami będzie trafiony.

Jak to działa …
Układasz swój kuponik dodając wytypowane przez Ciebie dwa wydarzenia, później Twoja wygrana na zakładach bukmacherskich jest podnoszona o wzmiankowany procent jeśli skutecznie obstawisz je online – stąd nazwa obstawianie bez podatku.

Rozrywka/showbiznes w Betfan

BETFAN, który oprócz wielu fajnych bonusów, zaplanował ofiarować Użytkownikom coś, co trudno odszukać u pozostałych firm bukmacherskich – szeroką propozycję w rubryce „Rozrywka”.

W rubryce „Rozrywka” odnajdziecie wsio o co da się się założyć. BETFAN „Rozrywkę” podzielił na pojedyncze poddziały, gdzie wyszukamy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Ekonomię” oraz „Dookoła Sportu”.

W pierwszym z wskazanych najciekawiej jest, w czasie jak zbliżają się wybory. Wtedy zakłady bukmacherskie na samą jedynie „Politykę” da się zliczać w setkach. Zaczynając od tego, kto będzie nr 1 na danej liście, aż po rezultaty poprzez uczestnictwo w debacie poszczególnych polityków.

betfan-bonus-na-start

Wielkim echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Działacz polityczny postanowił zagrać na to, że Marszałek Kuchciński zostanie odwołany ze swego stanowiska. Sytuacja wystąpiła podczas, gdy dużo się rozprawiało o „aferze samolotowej” posła Kuchcińskiego. Sikorski wytypował w BETFAN za 100 zł i szybko pochwalił się własnym zakładem w social mediach.

Co warto jeszcze obstawiać w Betfan?

Najczęściej ludziska gadają, że kiedy nie ma o czym gadać to ględzi się o aurze. Natomiast na www.betfan.pl da się własną „wiedzę” o pogodzie spieniężyć, ponieważ da się się założyć o deszcz, o temperaturę, czy nawet o powiew wiatru! W czasie jak pułap Wisły niebezpiecznie narastał, ów polski bukmacher bezustannie, co chwilę dopisywał zakłady bukmacherskie w sieci na stopień polskiej rzeki w korytach w konkretnym mieście.

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Identycznie przyciągające uwagę są zakłady w dziale „ShowBiznes”. Nie licząc standardowych zakładów na zwycięzców Oscarów i pozostałych  nagród, BETFAN oferuje zakłady bukmacherskie on line np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, ewentualnie na to „która instytucja pierwsza wyprawi człowieka na Marsa”.

Mało tego co siedem dni wypatrzymy nietypowe zakłady bukmacherskie na to jaka będzie frekwencja na produkcjach w kinach.

Kiedy bukmacherzy tegoż krajowego legalnego bukmachera otrzymają nius o tym, że jakaś gwiazda jest w ciąży, można momentalnie dostrzec zakłady na płeć dziecka. Dawniej również publikowali na swojej stronie do obstawiania on line przewidywania na barwę włosów kobiety z okładki „Playboya”.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Zakłady u bukmachera nie tylko na sport

„Dokoła sportu” to dział który dowolnego pasjonata sportu nadzwyczaj zaciekawi. W tym miejscu wypatrzymy zakłady na to, kto zostanie następnym managerem zespołu „x”, lub do jakiego klubu pójdzie stoper „y” w następnym sezonie.

Najfajniejszym zakładem z minionych lat było to „czy ktoś wbiegnie na boisko w ciągu minionego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, w tamtym czasie na murawie pojawiła się popularna modelka z Instragrama i BETFAN wypłacał pokaźne kwoty swoim Użytkownikom, jacy zaryzykowali no i postawili na to kasę.

Garść opinii o BetFan…

Bossem BetFan Sp. z o.o. jest Piotr Sienkiewicz, związany wcześniej z Totolotkiem, a także forBET. Licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich w sieci mają od dnia 29 października 2018 roku. Nr licencji owego legalnego buka to PS4.6831.3.2018.

Ledwo bukmacher zaczął działać, a już pojawiły się komentarze iż to jedna z lepiej wyglądających stron do typowania meczów on line. Kolorystyka nadzwyczaj miła dla oka powoduje że aż chce się w tym miejscu obstawiać przez internet.

Bukmacher, na domiar tego zadbał o kapitalny rozkład portalu dzięki czemu wsio mamy jak na dłoni.

Wsparcie dla typujących jest póki co na dobrym poziomie i w chwili kiedy pojawił się u Nas utrudnienie z wypłatą – rozwiązano je w parę chwil.

blank

100% do 3000 zł + darmowy zakład