Forbet

Forbet rejestracja promocje aplikacja
43 ratings
Bonus

100% do 2050 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Czasowo (za instalację aplikacji)

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Dotpay, Tpay, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bogata jak na bukmachera z TOP5
  • Darmowy zakład: Brak
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiaj Obstawiaj

Rejestracja Forbet to prosty sposób by skorzystać z promocji 2100 złotych na start. Brak stałego bonusu bez depozytu (pojawia się czasami) to nie problem gdyż mamy na stałe darmowy zakład bez ryzyka przegranej.

To tyle o promocjach a teraz co nieco o ofercie tego polskiego bukmachera internetowego…

Nr 3 w Polsce

W 2019 roku Forbet był w TOP 3 bukmacherów w Polsce tuż zaraz za STS i czeskim bukmacherem Fortuna. Popularność zdobył dzięki prostej stronie do obstawiania meczów oraz wysokim kursom bukmacherskim.

Do tego doszły bardzo liczne promocje w Forbet – praktycznie nie ma tygodnia by nie pojawiała się jakaś specjalna promocja dla stałych graczy już zarejestrowanych w Forbet (rejestracja w Forbet).

Aplikacja Forbet

Tutaj czeka na nas miłe zaskoczenie bo aplikacja Forbet to topowa aplikacja na telefon do zawierania zakładów bukmacherskich w Polsce. Ma wszystko czego oczekuje od niej obstawiający mecze – dlatego jeśli nie masz tam konta to warto się na www.iforbet.pl zarejestrować.

Aplikacja Forbet bardzo ułatwia obstawianie meczów live, ponieważ bukmachera zawsze mamy pod ręką, dzięki czemu możemy obstawić kupon z jak najlepszym kursem.

forbet

100% do 2050 zł za wpłatę

Świetna aplikacja bukmacherska, ponad 2000 zł na start za wpłatę. Szeroka oferta i dobre kursy. A do tego po założeniu konta liczne konkursy.

Forbet, promocje

Regulamin promocji w Forbet jasno mówi, żeby móc wypłacić bonus należy dokonać obrotu na czterokrotność pierwszej wpłaty. Kupony zaliczane do obrotu muszą mieć minimum trzy zdarzenia z kursem minimalnym 1.20, a minimalny kurs całkowity musi wynosić 2.00.

Bonus od depozytu do 2050 PLN to nie jedyna promocja w Forbet, która wchodzi w skład bonusu na start dla nowych użytkowników.

Osoby, które zarejestrowały się u bukmachera i wcześniej nie posiadały u niego założonego konta, mogą liczyć na darmowy zakład do aż 100 PLN. Jeżeli gracz spełnia te warunki, to pierwszy jego zakład będzie darmowym, czyli w tym przypadku nie będzie ponosił żadnego ryzyka.

Kusząca propozycja.

Tak jak w przypadku bonusu od depozytu tak i tutaj z darmowego zakładu mogą korzystać również osoby mające zainstalowaną aplikację Forbet na telefonie. Liczne promocje w Forbet pozwalają na zwiększenie wygranych w przypadku zawartych kuponów akumulowanych. Taką promocją jest chociażby MaxiZysk, która zwiększa wygrane w zależności od ilości zdarzeń, które znajdują się na kuponie.

forbet-bonus-powitalny

Im więcej wydarzeń, tym na większą wygraną mogą liczyć gracze. Promocja jest skierowana przede wszystkim do osób, które lubią obstawiać popularne taśmy. Bukmacherzy co raz częściej wprowadzają do swoich ofert promocje powiększające wygrane o 14%, które noszą nazwę Happy Hour.

Nie inaczej wygląda to również w przypadku Forbet.

MaxiZysk

Wygrana z zakładów wielokrotnych w ofercie przedmeczowej, które zostaną zawarte w godzinach, w których obowiązuje promocja będą powiększone o wcześniej wspomniane 14%. Promocja dotyczy również meczów na żywo.

Jest to kolejny powód, dla którego warto zainstalować aplikację mobilną na telefon. Jeżeli ktoś interesuje się sportami wirtualnymi, to tutaj też znajdzie coś dla siebie. Dla osób lubiących ryzyko bukmacher przygotował promocję Bonus Grand, w której chodzi o to, aby obstawić kupon akumulowany z minimum pięcioma zdarzeniami po kursach minimum 2.00. Jeżeli kupon okaże się trafionym, bukmacher powiększy wygraną aż o 20%.

Opinia o Forbet

W Forbet możemy obstawiać wiele sportów tych bardziej oraz mniej popularnych. Z popularnych mamy do wyboru piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. Natomiast z mniej popularnych możemy obstawiać zmagania zawodników w krykieta lub lotki.

Wybór jest spory i z pewnością oferta bukmachera zadowoli każdego. Promocje w Forbet wyglądają bardzo ciekawie i sprawiają, że gra u tego bukmachera jest dobrą rozrywką dla osób interesujących się przeróżnymi sportami.

Aplikacja Forbet działa prawidłowo i sprawia, że obstawianie jest jeszcze prostsze, przede wszystkim podczas grania meczów na żywo. Długoletnie doświadczenie na rynku polskim sprawiło, że Forbet jest bukmacherem godnym zaufania.

Forbet rejestracja promocje aplikacja

100% do 2050 zł za wpłatę