Derby w Europie

Po kilku nietrafionych typach na zakładach bukmacherskich doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest analiza. U każdego gracza wygląda i trwa to bardzo różnie. Ważne jest jednak to, by mieć choć jakiekolwiek pojęcie o danym spotkaniu.

Możemy obstawiać tylko i wyłącznie piłkę nożną, ale zauważyć możemy po pewnym czasie, że i tą dyscyplinę sportowa podzielimy sobie na kolejne kategorie. Jedną z nich będą spotkania derbowe.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Derby czyli mecze na remis

Doświadczeni gracze widząc, że będą ze sobą grały drużyny z tego samego miasta już w swojej głowie mają pewny plan na to wydarzenie. W przypadku meczy derbowych zazwyczaj końcowy wynik to remis. Jeśli jesteśmy w fazie gdzie jeszcze nikt nie gra o nic poważnego to właśnie takich wyników spodziewają się typerzy i tak też najczęściej typują.

Jak nie trudno zgadnąć na remisy w piłce nożnej można złapać naprawdę ciekawe kursy. Dzięki temu bywają dni, w których można się naprawdę wzbogacić. Oczywiście nie dajemy gwarancji, że każde spotkanie derbowe musi skończyć się właśnie takim wynikiem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Prawdą jest jednak, że patrząc na historię kilku zespołów możemy zauważyć takie często pojawiające się schematy. Czy to zatem ma dać nam do zrozumienia, że dzięki temu możemy sporo na nich zarobić? Z pewnością poniekąd tak. Jednakże cały czas należy mieć na uwadze, że to jednak jest tylko sport i w takich meczach może być każdy wynik. Warto mieć jednak tą świadomość podczas analizowania takiego meczu.

Historia meczów derbowych

Bez wątpienia dużo może nam tu powiedzieć sama historia pomiędzy danymi zespołami. Czy mówimy zatem o ustawkach? Cóż, jako zwykli kibice i typerzy zapewne się o tym nie dowiemy, gdyby nawet tak było. Chodzi tu raczej o całą otoczkę jaka jest tworzona zawsze podczas meczów derbowych.

Zatem analizując mecz piłki nożnej warto spojrzeć również na to jakie miasta reprezentują dane zespoły. Dzięki temu już powinna nam się zapalić lampa na temat meczy derbowych. Są one faktycznie szczególne nie tylko dla kibiców, ale również dla samych typerów.

W ich przypadku najczęściej możemy spodziewać się bezpiecznego remisu.

 

Najbardziej znane derby w Europie:

Derby w Polsce

Derby Łodzi
Derby Krakowa, tzw. Święta Wojna

Derby w Europie

Derby Mediolanu
El Derbi Madrileño – derby Madrytu pomiędzy Realem a Atlético
Derby Manchesteru
Olympiakos SFP i Panathinaikos AO
Wieczne derby Rumunii pomiędzy Steauą i Dinamo
Derby della Capitale – derby Rzymu pomiędzy S.S. Lazio i Romą
Derby Turynu pomiędzy Juventusem a Torino FC
Derby północno-zachodniej Anglii: Manchester United F.C. i Liverpool F.C.
Derby północnego Londynu pomiędzy Arsenalem a Tottenhamem Hotspur
Wielkie derby Moskwy klubów: CSKA i Spartaka
Wieczne derby Bułgarii między klubami: Lewskim i CSKA

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Ciekawe informacje